Współpraca

Nie masz czasu przerabiać kursu, a zależy Ci na szybkich efektach? A może utknąłeś i potrzebujesz odpowiedzi na nużące Cię pytania?

Umów się na konsultacje!

Wśród początkujących mikroprzedsiębiorców panuje przekonanie, że wszystko trzeba robić samemu. Zapewniam Cię jednak, że tak nie jest! 

Często z chęci zaoszczędzenia trochę grosza decydujemy się działać „na własną rękę” i wtedy stajemy się kierownikiem, menadżerem, sprzedawcą, marketerem, księgowym, prawnikiem i Bóg wie czym jeszcze w jednym! 

Tymczasem, gdyby wyliczyć, ile czasu musisz poświęcić na szperanie po internecie w poszukiwaniu niezbędnych informacji, na naukę i na wdrożenie na dane stanowisko okazuje się, że gdybyś w tym czasie poświęcił się temu, co robisz najlepiej, zarobiłbyś dużo więcej niż wynosi miesięczny koszt współpracy ze specjalistą z danej dziedziny.

Co daje współpraca z takim specjalistą?

Nie musisz znać się na wszystkim! Wystarczy, że znasz się na tym, co przynosi do Twojego biznesu pieniądze! Resztę zleć specjalistom, którzy znają się na swojej robocie.

Dlatego jeżeli chcesz zwolnić sobie czas i skupić się na tym, co jest naprawdę ważne w Twojej firmie, sprawdź jakie mam dla Ciebie rozwiązania.

Co możemy konsultować?

 • Szanse na pozyskanie klienta publicznego na bazie Twoich dotychczasowych doświadczeń
 • Szanse na pozyskanie klienta publicznego poza Twoim obszarem prowadzenia biznesu
 • Strategię działania na rynku publicznym
 • Realizacja zleceń wspólnych
 • Analiza wyników złożonych ofert
 • Analiza konkurencji
 • Strategia cenowa
 • Ochrona informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa
 • Budowa bazy podwykonawczej
 • Szanse na pozyskanie zamówienia, w sytuacji, gdy w postępowaniu wybrana została oferta innego podmiotu
 • Poszukiwanie aktualnych ogłoszeń
 • Inwestowanie w zamówienia publiczne

Poznaj schemat naszej współpracy:

1

Wybierz formę współpracy i dokonaj zakupu

Do wyboru masz konsultację indywidualną, pakiet konsultacji lub usługę ofertowania.

2

Wypełnij ankietę

Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz ankietę do wypełnienia. Sprawdzimy ankietę i skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić termin konsultacji.

3

Spotkanie

Ostatnim etapem jest spotkanie na którym pracujemy nad konkretnym rozwiązaniem. 

Wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie:

Spotkanie online 1 na 1

Na co możesz liczyć konsultując się ze mną?

Na konkrety. To nie będzie teoretyczna rozmowa. Wykorzystamy wszystkie informacje o firmie w których posiadaniu jesteś.

Na moje doświadczenie w roli pełnomocnika po stronie klienta publicznego.Wiem na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę i czego musisz się wystrzegać, aby nie tracić swojego czasu i pieniędzy na niepotrzebne działania.

Na kreatywność, której mam pod dostatkiem.

Na bazę wiedzy i doświadczeń, jakie zebrałam będąc aktywnym wykonawcą na rynku publicznym.

Konsultacja online

Pakiet konsultacji online

Usługa ofertowania

Potrzebujesz pomocy w składaniu ofert?

Chciałbyś zdobyć nowych klientów, poszerzyć ofertę i wejść na nowe rynki, ale brak Ci „rąk do pracy”? Im więcej okazji na pozyskanie nowych zleceń przepuszczasz, tym bardziej pogarsza się Twoja sytuacja finansowa.

Bez działania nic się samo nie zrobi! Dlatego musisz zacząć pojawiać się w miejscach, w których są Twoi potencjalni klienci.

Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz robić wszystkiego sam. Chętnie pomogę Ci wraz z moim zespołem poszerzyć bazę potencjalnych klientów i zarzucić Cię nowymi zleceniami, wyszukując za Ciebie ogłoszenia i kompletując oferty w postępowaniach na rynku publicznym. Koszt takiej miesięcznej współpracy jest mniejszy niż utrzymanie pracownika na etacie!

Usługa oferowania

Pakiet usług ofertowania

Dlaczego ja?

Nazywam się Danka Piasecka. Jestem przedsiębiorcą, doradcą i trenerem biznesu, ekspertem ds. zamówień publicznych, którymi zajmuję się już od blisko 10 lat. Uczyłam się ich w praktyce oraz na szkoleniach, kursach i studiach, z książek oraz korzystając z wiedzy i doświadczenia mądrzejszych ode mnie.

Prowadzę firmę, którą zbudowałam i rozwinęłam na bazie zamówień publicznych, by obecnie eksplorować rynek komercyjny ucząc innych, jak wejść na rynek publiczny. Moja praca to nie tylko składanie ofert. Pracowałam po każdej ze stron (przedsiębiorców oraz klientów publicznych). Jestem również trenerem z zakresu pozyskiwania klienta publicznego, a także z przygotowania i prowadzenia postępowań publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Łącząc w swojej pracy znajomość procesu prowadzenia postępowań publicznych, pozyskiwania zamówień, przebiegu rozprawy przed Krajową Izbą Odwoławczą, zdobyłam doświadczenie, które będzie miało dużo lepsze przełożenie na Twój biznes niż sama nauka pozyskiwania zleceń publicznych.

Wybrane marki z którymi współpracowałam: