100% bezpłatny webinar dla mikroprzedsiębiorców z branży edukacyjnej*

11 dobrych praktyk w zamówieniach publicznych dla branży edukacyjnej, które możesz wykorzystać w działaniach na rynku komercyjnym

Takich, które pozwolą Ci działać efektywniej i w sposób przewidywalny oraz wzmocnią Twoje poczucie bezpieczeństwa w czasach kryzysu w Twoim edukacyjnym biznesie.

*Mikroprzedsiębiorca z branży edukacyjnej = prowadzisz firmę szkoleniową, pracujesz jako trener, doradca, konsultant, badacz, coach, terapeuta, psycholog, dietetyk, prawnik, marketingowiec, nauczyciel, specjalista w swojej dziedzinie!

Kiedy: 17.11.2022 | godz. 20

Gdzie: online

Działasz na rynku komercyjnym (B2B, B2C), ale masz poczucie chaosu w Twoim biznesie? ? A może dopiero myślisz, aby zacząć swoją przygodę z edukowaniem innych i chcesz się do tego odpowiednio przygotować?

Świetnie się składa, ponieważ…

Na tym bezpłatnym webinarze opowiem:

Dlaczego Twój biznes potrzebuje nie tylko pozyskiwać nowych klientów, ale również odpowiedniego zabezpieczenia przed niepłacącymi kontrahentami.

POZYSKUJESZ PŁACĄCYCH KLIENTÓW

Jak zabezpieczyć się przed przeszacowaniem ilości pracy do wykonania i utrzymać wynagrodzenie na satysfakcjonującym poziomie. 

ZARABIASZ

Jak elastyczność działań wpływa na rozwój Twój i Twojego biznesu.

ROZWIJASZ SIĘ

Webinar odbędzie się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Jeśli myślisz, że wystarczy tylko pozyskiwać nowych klientów i zlecenia, aby zarabiać, to znaczy, że musisz zapisać się na ten webinar!

11 dobrych praktyk zaczerpniętych z zamówień publicznych, które zabezpieczą Twój biznes!

Cześć, nazywam się Danka Piasecka i od blisko 12 lat jestem specjalistką ds. zamówień publicznych.

Danuta Piasecka. MBA. Przedsiębiorczyni. Doradczni biznesowa z bogatym doświadczeniem (ponad 11 tysięcy godzin pracy z klientem, ponad 63 mln zł wartości pozyskanych zleceń). Pomaga mikroprzedsiębiorcom planować i wdrażać strategie, dzięki którym zarabiają więcej.

Od 8 lat prowadzę firmę, którą zbudowałam i rozwinęłam na bazie zamówień publicznych, aby obecnie eksplorować rynek komercyjny ucząc innych, jak wejść na rynek publiczny i na nim zarabiać. Specjalizuję się głównie w branży edukacyjnej oraz IT.