Prosto, czyli…

Dołącz do platformy 

ProstooZamówieniachPublicznych.pl

Pozyskuj klientów szybciej, oszczędzaj swój czas i pieniądze!

Szukasz sposobów na pozyskanie nowych klientów? Chcesz skutecznie zdobywać wiedzę bez wychodzenia z domu? Masz poczucie, że na rynku komercyjnym robi się zbyt ciasno? Cenisz sobie w życiu niezależność finansową i bezpieczeństwo? Platforma ProstooZamówieniachPublicznych.pl to miejsce właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tu materiały ze szkoleń i kursy przygotowane przez praktyków z zakresu zamówień publicznych.

Czym jest

prostoozamówieniachublicznych.pl?

To pierwsza w Polsce Platforma Wiedza przeznaczona wyłącznie dla Wykonawców, czyli podmiotów ubiegających się o pozyskanie zamówień publicznych. 

Nie jesteś takim podmiotem i myślisz, że źle trafiłeś? Nic bardziej mylnego! Myślę, że to przeznaczenie i po prostu było Ci pisane tu trafić! Zresztą przekonaj się sam. Nic nie tracisz, bo dostęp do platformy przez pierwszy miesiąc otrzymujesz ode mnie za darmo!

Jeśli okaże się, że w Twojej branży zamówienia publiczne się nie mają zastosowania, zrezygnujesz z dostępu do platformy i po sprawie. Mam jednak przeczucie, że odnajdziesz tu coś dla siebie.

W drugim miesiącu Twojej obecności na platformie mam dla Ciebie prezent – kurs Vademecum początkującego Wykonawcy, z którego krok po kroku dowiesz się, jak pozyskać pierwszych klientów na rynku publicznym. Jeśli po pierwszym miesiącu z nami zostaniesz, to znaczy, że dostrzegasz potencjał tego rynku i czas wziąć się do roboty. 

Czy wiesz, że…?

Rynek zamówień publicznych w Polsce w 2018 roku był wart 202,1 mld złotych. Udzielonych zostało wówczas 143 881 zamówień (o 4 748 więcej niż w roku 2017). 109,1 mld zł. stanowiły usługi i dostawy. Średnia liczba ofert składanych podczas jednego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wyniosła 2,19.

Mało? Dużo? Nie wiem. Pytanie czy chcesz przejść obok tych informacji obojętnie?

Dołącz do platformy 

I dowiedz się, jak

prosto i szybko pozyskiwać nowych klientów!

Co jeszcze znajdziesz na

platformie?

Artykuły | Wzory dokumentów | gotowe do użycia szablony 

Dowiedz się, gdzie szukać ogłoszeń i które ogłoszenie wybrać? Jak czytać dokumentację postępowania? Jak zrobić wycenę? Jak złożyć ofertę? Co w  sytuacji, gdy nie spełniasz warunków udziału w postępowaniu? Gdzie szukać wspólników? Na co zwrócić uwagę podpisując umowę podwykonawczą?

I wiele, wiele więcej.

 

Webinary | kursy online | nagrania AUDIO I VIDEO

Czasem lepiej coś usłyszeć lub coś pokazać niż przeczytać. Po prostu.

Baza aktualnych ogłoszeń według branż

W drugim miesiącu Twojej obecności na platformie, poprosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety na podstawie której będziemy na bieżąco uzupełniać bazę o ogłoszenia z Twojej branży.

Co zyskujesz dołączając do

prostoozamowieniachpublicznych.pl?

  • Otrzymujesz nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów znajdujących się obecnie na platformie o łącznej wartości 2000 zł – łącznie ponad 30 godzin nagrań wzbogaconych o transkrypcje, notatki wizualne i karty pracy.
  • Uczysz się wyłącznie od praktyków.
  • Uczestniczysz w comiesięcznych webinarach.
  • Otrzymujesz dostęp do nagrania video „Jak szybko pozyskiwać nowych klientów?” i kursu online „Vademecum początkującego Wykonawcy” o wartości 1000 zł.
  • Otrzymujesz dostęp do bazy ogłoszeń z aktualnymi ogłoszeniami z Twojej branży.
  • Otrzymujesz dostęp do bazy materiałów do pobrania.

Kim jestem?

Danuta Piasecka

Jestem przedsiębiorcą, trenerem i doradcą biznesowym, posiadającym 10-letnie doświadczenie w zamówieniach publicznych. Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie z matematyki finansowej i stosowanej, a także studia podyplomowe z Prawa zamówień publicznych oraz MBA SME. Przeprowadziłam ponad 5 000 godzin szkoleń, a drugie tyle godzin spędziłam z klientami na współpracy indywidualnej. Dla swoich klientów pozyskuję zamówienia na kwoty kilkudziesięciu mln zł rocznie. Prowadzę spółkę z o.o. i  jestem czynnym Wykonawcą na rynku zamówień publicznych. Realizuję projekty z zakresu dostaw i usług o budżetach od kilkuset tysięcy do nawet kilku milionów zł.

Moje przekonanie na temat rynku publicznego brzmi: „Klient publiczny jest jak pieniądze znalezione na chodniku. Wystarczy się po nie schylić.”

Dołącz do platformy 

Witaj w moim świecie.

Świecie, gdzie o zamówieniach publicznych mówię prosto.

Tylko tyle. I aż tyle.

Przetestuj bezpłatnie.

 

DOŁĄCZ do prostoozamowieniachpublicznych.pl i pamiętaj, że nic nie tracisz, bo dostęp do platformy przez pierwszy miesiąc otrzymujesz za darmo! Jeśli okaże się, że w Twojej branży zamówienia publiczne się nie mają zastosowania, zrezygnujesz z dostępu do platformy i po sprawie. 

Dla kogo jest ta

platforma?

  • Dla osób fizycznych prowadzących lub nieprowadzących działalności gospodarczej (nie musisz prowadzić firmy), spółek z o.o., mikro lub małych przedsiebiorców poszukujących sposobów na znalezienie nowych klientów.
  • Dla aktywnych Wykonawców rynku zamówień publicznych, potrzebujących aktualizacji posiadanej wiedzy.
  • Dla przedsiębiorców będących Wnioskodawcami lub Beneficjentami projektów współfinansowanych z Funduszy Europejskich.

Pytania i odpowiedzi.

Po wykupieniu dostępu, otrzymasz e-mail z indywidualnym hasłem dostępu. Logując się, podajesz swój adres e-mail oraz hasło, jakie dostałeś.

Tak, otrzymasz fakturę VAT w formie elektronicznej w postaci pliku PDF.