Uruchom Twoje nowe źródło zleceń

Nowe lukratywne zlecenia i wypłacalni klienci są na wyciągnięcie ręki!

Poznaj metodę na szybkie pozyskiwanie klientów i zwiększaj zyski Twojej firmy!

Przedsiębiorco! Edukatorze*!

*Trenerze, doradco, konsultancie, badaczu, coachu, terapeuto, psychologu, dietetyku, prawniku, marketingowcu, nauczycielu, specjalisto w swojej dziedzinie!

Czy masz możliwość obsługi zleceń lub prowadzenia szkoleń, ale:

Przeczytaj tę ofertę do samego końca!

Przedsprzedaż zakończona.

To jest idealny moment, aby zacząć zarabiać na zamówieniach publicznych!

Zdobywanie nowych klientów, zleceń czy sprzedaż biletów na warsztaty jest coraz trudniejsze. Nie tylko ze względu na konkurencję. Obostrzenia utrudniają nam prowadzenie biznesu i chociaż każdy może sprzedawać online, nie każdy tego chce i umie to robić.

Biznes nie ma czasu tkwić w sytuacji, kiedy ma za mało klientów i nieregularne przychody. To potęguje stres i sprawia, że uginamy się pod wymaganiami klientów, których nie ma w umowie. Tracimy cenny czas i nerwy, a pieniędzy od tego nie przybywa…

Jednak na rynku istnieje model biznesowy, w którym są wypłacalni klienci i jasne reguły współpracy. Mowa o zamówieniach publicznych, z których szybko i regularnie możesz pozyskać dobrze płatne zlecenia. Nie ważne czy masz 20 lat doświadczenia czy dopiero zaczynasz!

Dam Ci mój przykład:

Przez pierwsze 2 lata działania we własnej firmie (2015-2016) wygenerowałam 1 mln przychodu. Nie miałam znajomości, nie miałam pieniędzy na start i nikt mnie nie znał. Jedyne co miałam to wiedzę z zakresu zamówień publicznych.

W trzecim roku (2016) wygenerowałam kolejny 1 mln przychodu, a w czwartym (2017) – kolejne prawie 2 mln.

Spójrz na pierwsze 2-4 lata swojej działalności jako Przedsiębiorca. Ile przychodu wygenerowała Twoja firma?

Cześć! To ja, Danuta Piasecka.

Przygotowałam dla Ciebie kurs, w którym nauczę Cię zarabiać w zamówieniach publicznych.

Zamówieniami publicznymi zajmuję się od 11 lat. Uczyłam się ich w praktyce, na szkoleniach, studiach oraz korzystając z wiedzy i doświadczenia mądrzejszych ode mnie. Prowadzę firmę, którą zbudowałam i rozwinęłam na bazie zamówień publicznych, by obecnie eksplorować rynek komercyjny ucząc innych, jak wejść na ten rynek i na nim zarabiać.

Działając głównie w obszarze usług, dla swoich klientów pozyskałam zamówienia na prawie 50 mln zł

Pracowałam po każdej ze stron (przedsiębiorców oraz klientów publicznych), reprezentowałam klientów przed Krajową Izbą Odwoławczą (to taki sąd dla zamówień publicznych). Jestem trenerem z zakresu pozyskiwania klienta publicznego, a także z przygotowania i prowadzenia postępowań publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Łącząc w swojej pracy znajomość procesu prowadzenia postępowań publicznych, pozyskiwania zamówień, przebiegu rozprawy przed Krajową Izbą Odwoławczą, zdobyłam doświadczenie, które będzie miało dużo lepsze przełożenie na Twój biznes niż sama nauka pozyskiwania zleceń publicznych.

Oto 4 najważniejsze powody, dla których powinieneś jak najszybciej nauczyć się skutecznie pozyskiwać zamówienia publiczne:

Wykorzystanie okazji biznesowej i rozwój firmy

Wiesz, że najlepszy czas na działanie jest teraz! Samo nic się nie zrobi i samo się nie zarobi! Co więcej, wiesz, że jeśli Ty nie wykorzystasz szansy, aby zarobić więcej i rozwinąć firmę, to ktoś inny to zrobi. Po co potem masz żałować?

Budowanie marki

Działania na rynku publicznym wspierają Twoje działania na rynku komercyjnym, budują markę i portfolio projektów. W ciągu kilku miesięcy z początkującego przedsiębiorcy możesz stać się rozpoznawalnym ekspertem w branży.

Szybki proces pozyskania klienta

Składasz oferty w zamówieniach publicznych i już po kilku dniach wiesz, które zlecenia są "Twoje", a które odpuścić. Zamiast czekać miesiącami na decyzje klienta, wiesz na czym stoisz, a Twój biznes jest bardziej przewidywalny.

Zabezpieczenie finansowe firmy

Założę się, że podobnie jak większość przedsiębiorców, do 2020 roku myślałeś, że jesteś niezniszczalny, aż tu nagle pandemia pokazała, że dziś mamy klientów i kasę, a jutro niezapłacone faktury i zaległości w ZUS. Nigdy nie wiesz, co będzie jutro, więc warto się zabezpieczyć stawiając na zyski z różnych źródeł.

„Danka, Ty mi tu o zabezpieczeniu finansowym mówisz, a przecież zamówienia publiczne to walka na cenę!”

Serio?!

A czy na rynku prywatnym nie ma walki na cenę?

Czy gdy firma ma kłopoty finansowe, to ważne jest, aby zarabiała dużo, czy żeby w ogóle zarabiała?

Czy gdyby w zamówieniach publicznych panowały głodowe stawki, to ktokolwiek działałby na tym rynku i jednocześnie rozwijał swój biznes?

Oczywiście, że inaczej wyglądają ceny na rynku zamówień publicznych z punktu widzenia przedsiębiorcy, który pozyskał zlecenie, a zupełnie inaczej z punktu widzenia osoby, którego ten przedsiębiorca zatrudnił do wykonania zlecenia. W porównaniu z tym, ile podwykonawca mógłby zarobić, gdyby sam pozyskał takie zlecenie, pieniądze które zarabia są faktycznie niewielkie.

Dlatego chcę pokazać Ci, jak bezpośrednio pozyskiwać zlecenia publiczne! Bo na zamówieniach publicznych da się zarobić i to sporo!

Pisałam już wyżej o moich przychodach. Czas na Ciebie.

Spójrz na pierwsze 2-4 lata swojej działalności jako Przedsiębiorca. Ile przychodu wygenerowała Twoja firma?

Jeśli Twoja firma w pierwszych latach działania wygenerowała mniej niż 1-4 mln zł, to może warto sprawdzić czy zamówienia publiczne są dla Ciebie zanim odrzucisz tę opcję z powodu zbędnych uprzedzeń?

Znasz zasadę Pareto, która mówi, że 20% wysiłku daje 80% rezultatów?

Przy okazji pisania pracy dyplomowej na studiach MBA, zrobiłam analizę przychodów firmy w latach 2017-2020.

Pomimo tego, że mocno działałam w tamtym czasie na rynku komercyjnym okazało się, że przy wkładzie 20% mojej pracy, 80% przychodów firmy stanowiły zlecenia publiczne.

Pozostałe 80% mojej pracy to były działania na rynku komercyjnych, które stanowiły zaledwie 20% przychodów firmy.

Działo się tak z prostej przyczyny. Pozyskiwanie zleceń publicznych jest prostsze i znacznie szybsze (dlatego tych zleceń jest więcej) niż pozyskiwanie zleceń komercyjnych.

Jeśli nie jesteś (jeszcze!) tak znaną personą na rynku, jak Mateusz Grzesiak, Kamila Rowińska, Bartek Popiel, Magda Pawłowska czy Ola Budzyńska, którzy wystarczy, że ogłoszą, że coś sprzedają i ustawia się do nich długa kolejka przyszłych klientów, to wiesz, że proces pozyskania klientów na rynku komercyjnym trwa. I kosztuje.

Zamówienia publiczne otwierają drogę do szybszego pozyskiwania klientów i zwiększania zysków, które docelowo możesz przeznaczyć na budowanie rozpoznawalności na rynku komercyjnym.

Nie musisz wybierać. BA! Nawet nie powinieneś. Jesteś przedsiębiorcą, więc działaj jak przedsiębiorca – kilkutorowo.

Realizuj swoją wizję i plan, a jednocześnie pozyskuj nowe zlecenia, aby mieć kapitał na ich realizację. 

Czy można nauczyć się działać na rynku publicznym samodzielnie?

Jeśli możesz poświęcić kilka miesięcy na naukę i próby pozyskania zleceń publicznych, to jasne. Możesz działać metodą prób i błędów. Jesteś przedsiębiorcą, masz przecież doświadczenie w biznesie.

Tylko miej świadomość, że czasami doświadczenie może działać bardziej na Twoją niekorzyść niż korzyść. I tak będzie w tym przypadku.

Masz doświadczenie w działaniu na rynku komercyjnym, a ten różni się od rynku publicznego, dlatego często intuicyjnie będziesz działał zgodnie z Twoim dotychczasowym doświadczeniem i przez to popełniał błędy.

Jeśli będziesz cierpliwy, to po 5, 10, 50 przegranych postępowaniach publicznych w końcu zrozumiesz, jak to działa.

Tylko czy faktycznie potrzebujesz popełnić błędy, aby to zrozumieć?

Zgodzisz się ze mną, że najważniejszy w życiu i biznesie jest czas. To on daje możliwości na zysk i rozwój. Po co więc masz przechodzić wszystko sam, wkurzać się, że działasz bez efektów, aby ostatecznie uznać, że zamówienia publiczne nie są dla Ciebie (bo na nich nie zarabiasz), a tym samym popełnić kolejny błąd?

Jest inna droga

Zamiast tracić czas, możesz postawić na gotową instrukcję działania, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces pozyskania zlecenia publicznego, od analizy dokumentacji, poprzez złożenie oferty, po podpisanie umowy.

I właśnie tę drogę polecam i chcę Ci w niej towarzyszyć. Pokażę Ci, jak zacząć zarabiać na zamówieniach publicznych i robić to skutecznie.

"Danka, nurtuje mnie pytanie: jaką mam pewność, że zdobędę zamówienie publiczne?"

A jaką masz pewność, że pozyskasz klienta z rynku komercyjnego?

Właśnie.

Prawda jest taka, że tylko działanie przynosi rezultaty. Jeśli będziesz składał poprawnie przygotowane oferty w zamówieniach publicznych, to będziesz zdobywał zlecenia. Jeśli nie będziesz składał, to Twoja sytuacja się sama nie zmieni.

Podam Ci kolejny przykład.

Miałam w swoim życiu gorszy okres i przestałam podejmować jakiekolwiek działania. W związku z tym przestałam zarabiać. Było mnie na to stać, więc się nie przejmowałam. Jednak okazało się, że potrzebuję więcej niż kilka tygodni odpoczynku, a pieniędzy było coraz mniej. Gdy zaczęło być nieciekawie, wiedziałam, że muszę coś zrobić, bo będzie tylko gorzej. W ciągu jednego dnia złożyłam 5 ofert w odpowiedzi na ogłoszone postępowania publiczne. Pozyskałam 3 zlecenia w mniej niż miesiąc na zaczną kwotę ponad 100 tys. zł.

Po żadnym kursie nie dostaniesz gwarancji efektów.
Efekty przyjdą, gdy zaczniesz realnie działać.

Nie wiem jak Ty, ale ja chcę pracować we własnej firmie dla przyjemności, a nie z obowiązku. Dodatkowo nie lubię się stresować i nie lubię być postawiona pod ścianą i zgadzać się na coś tylko dlatego, że nie mam wyjścia.

Zamówienia publiczne pozwalają mi działać właśnie w taki sposób. Gdy potrzebuję odpoczynku od rynku komercyjnego, tych całych marketingów, copywritingów, storytellingów, social media, to po prostu odpoczywam. Bez poczucia, że moja chwilowa niedyspozycyjność dobije moją firmę.

Jestem w formie to działam intensywniej, nie jestem w formie, to zwalniam.

Zatem jeżeli, podobnie jak ja chcesz, aby firma nie była twoim życiem, a narzędziem do zarabiania pieniędzy po to, aby żyć, to zapraszam Cię do mojego kursu:

Proste zamówienia publiczne!

„Dobra Danka, jestem coraz bliżej decyzji na TAK, ale powiedz czego nauczę się z tego kursu?”

Podczas kursu Proste zamówienia publiczne:

Kurs online „Proste zamówienia publiczne”
poprowadzi Cię przez proces
zdobywania zleceń od A do Z

Co otrzymasz w ramach wybranych pakietów?

#1 Kurs online

Otrzymujesz dostęp do kursu online "Proste zamówienia publiczne". Kurs składa się łącznie z 7 modułów, a każdy moduł składa się z mikrolekcji, których czas trwania wynosi od 5 do 20 minut.

#2 Co miesiąc dostęp do nowego nagrania

Co miesiąc przeprowadzam analizę ogłoszeń o zamówienie publiczne zgłoszonych przez kursantów pakietu MAX.

#3 Pakiet narzędzi

Otrzymujesz pakiet narzędzi: checklisty, wzory dokumentów, kalkulatory umożliwiające wycenę oferty - wszystko co jest niezbędne, aby działać skutecznie.

#4 Zestaw tutoriali

Otrzymujesz dostęp do biblioteki tutoriali, a w niej video, które przeprowadzą Cię przez cały proces złożenia oferty od strony technicznej.

#5 Dedykowane nagrania (wybrane pakiety)

Ty zgłaszasz wyzwanie, a ja nagrywam krótkie video, w którym wyjaśniam co zrobić. Nagranie trafia do bazy wiedzy do której masz dostęp.

#6 Baza wiedzy (wybrane pakiety)

Otrzymujesz dostęp do bazy wiedzy z dodatkowymi nagraniami (rozwiązania zgłoszonych problemów, analiza dodatkowych ogłoszeń wartych uwagi).

#7 Plan wdrożenia (wybrane pakiety)

Otrzymujesz plan wdrożenia zamówień publicznych w firmie z uwzględnieniem potrzebnych zasobów.

#8 Ogłoszenia dedykowanie (wybrane pakiety)

Otrzymujesz dostęp do bazy ogłoszeń z Twojej branży.

#9 Konsultacja indywidualna (wybrane pakiety)

Otrzymujesz możliwość konsultacji ze mną w formie e-mail lub spotkania online (w zależności od wybranego pakietu).

#10 Analiza zasobów firmy (pakiet MAX)

Przeprowadzę za Ciebie (choć z twoją pomocą) analizę zasobów Twojej firmy.

#11 Szkolenie z zamówień publicznych (pakiet MAX)

Otrzymujesz możliwość udziału w dodatkowym szkoleniu online z zamówień publicznych w 2022 roku. Przewidywane są grupy z uwzględnieniem celów biznesowych uczestników szkolenia oraz poziomu wiedzy z zakresu zamówień publicznych. Po każdym dniu szkolenia, przewidziana jest sesja Q&A.

#12 Możliwość wspólnej realizacji wybranych zamówień publicznych (wybrane pakiety)

Jeśli boisz się ryzykować skoku na zamówienia o dużej wartości, to istnieje możliwość, abyśmy wspólnie przystąpili do jego realizacji.

#1 BONUS

Analiza 3 przykładowych ogłoszeń o zamówieniu publicznym - jedno dla zamówienia poniżej 130 tys. zł, drugie dla zamówienia powyżej 130 tys. zł i trzecie dla zamówienia powyżej 1 mln zł. Pokażę Ci 3 przykłady ogłoszeń o zamówienie, w których oferty złożyłam… osobiście!

#2 BONUS

Ogłoszenia z Twojej branży!
Na start pracy z kursem będą na Ciebie czekały ogłoszenia o zamówienia publiczne z Twojej branży, abyś już podczas przerabiania kursu miał szansę pozyskać swoje pierwsze zlecenia!

#3 BONUS

Zamknięta grupa dla kursantów!
A wszystko po to, aby dzielić się doświadczeniem, a kto wie.. może i realizować wspólnie zamówienia publiczne!

#4 BONUS

Dyżury w pokoju na Zoom!
1 raz w miesiącu złapiesz mnie na dyżurze online w pokoju na Zoom, podczas którego odpowiem na wszystkie Twoje pytania!

Wartość wszystkich materiałów i bonusów w podstawowym pakiecie wynosi ponad 10 tys. zł!

Myślisz, że to niemożliwe? Policz, ile godzin musiałbyś poświęcić, aby zdobyć wiedzę z tego zakresu samodzielnie i pomnóż to raz Twoją stawkę godzinową. Myślę, że wyjdzie sporo powyżej wskazanej wyżej kwoty 😉

Kiedy otrzymasz dostęp do kursu online?

Kurs będzie dostępny od stycznia, ale działać możesz zacząć od razu!

Do platformy otrzymujesz dostęp automatycznie od razu po zaksięgowaniu płatności. Jednak dostęp do pierwszych materiałów w pakiecie otrzymasz po zakończeniu sprzedaży kursu, czyli 10 grudnia.

Po zalogowaniu na platformie zobaczysz ankietę do wypełnienia. Na podstawie uzupełnionych ankiet przygotuję aktualne ogłoszenia o zamówieniu z Twojej branży!

Dzięki temu już podczas przerabiania kursu masz szansę na pozyskanie swoich pierwszych zleceń publicznych. Zależy mi na tym, aby inwestycja w kurs jak najszybciej Ci się zwróciła.

"Wow! Konkretna wiedza!
I z tego co mówisz wynika, że równie konkretne wyniki finansowe.
Jaka jest cena?"

Gdybym miała realnie wycenić ten kurs (tylko dostęp do nagrań bez bonusów), to widząc jakie ma przełożenie na wyniki finansowe firmy, powinien kosztować min. 10 000 zł, a w pakiecie MAX min. 20 000 zł (zwrot z inwestycji po jednym zrealizowanym zamówieniu publicznym), ale wiem, że może obecnie jesteś w miejscu, w którym nie stać Cię na taki wydatek. Dlatego przygotowałam 3 pakiety cenowe, zależne od Twoich indywidualnych potrzeb.

Ten kurs to nie wskazanie kierunku, którym możesz podążać, aby zarabiać więcej, a wydeptana przeze mnie ścieżka pozyskiwania klientów publicznych poparta 11-letnim doświadczeniem.

Wiem, że w taki sposób, w jaki ja chcę Cię nauczyć zamówień publicznych, nie uczy nikt na rynku. Sprawdziłam to.

Ty też możesz to zrobić. Wpisz w wyszukiwarkę hasło „szkolenie z zamówień publicznych”, przeczytaj opis programu takiego szkolenia, a gwarantuję Ci, że szybko wrócisz do mojej oferty. Mam tylko nadzieję, że nie będzie za późno (oferta jest ograniczona czasowo).

Nie jestem tylko dyplomowaną specjalistką z zakresu zamówień publicznych. Jestem praktykiem z 11-letnim stażem na rynku publicznym i 7-letnim doświadczeniem w działaniu na rynku komercyjnym. Działam aktywnie jako doradczyni biznesowa i pomagam mikroprzedsiębiorcom planować i wdrażać strategie, dzięki którym zarabiają więcej.

Ponieważ pracuję na co dzień z mikroprzedsiębiorcami takimi jak Ty, nie będę do Ciebie mówiła językiem prawniczym. Wiem, że podobnie jak ja, nie lubisz tego.

Sam kurs wykracza poza wiedzę skupioną wyłącznie na rynku publicznym. Pokazuję, jak patrzeć na ten rynek szerzej, uwzględniając Twoje codzienne działania na rynku komercyjnym.

Do tego nie bazuję wyłącznie na teorii, ponieważ praktyka to dla mnie podstawa zdobywania kompetencji. Dlatego już podczas kursu złożysz swoje pierwsze oferty w postępowaniach publicznych!

Bliskie są mi problemy osób, które działają na rynku komercyjnym i nie widzą efektów swoich działań. Dlatego właśnie wychodzę do nich z ofertą mojego kursu.

Wiem, że jeśli wdrożysz to czego się nauczysz na kursie w życie, to przyniesie to świetne rezultaty finansowe dla Twojej firmy, a Tobie pozwoli oszczędzić wiele stresów związanych z przejściowym brakiem klientów na rynku komercyjnym.

Wybierz swój pakiet

PAKIET BASIC

Dostęp na 2 lata
615 zł Cena w przedsprzedaży!
 • Kurs online
 • Co miesiąc dostęp do nowego nagrania
 • Pakiet narzędzi
 • Zestaw tutoriali
 • 4 BONUSY
 • Aktualizacje kursu
Przedsprzedaż

PAKIET PRO

Dostęp na 2 lata
1230 zł Cena w przedsprzedaży!
 • PAKIET BASIC
 • Dostęp do bazy wiedzy
 • Plan wdrożenia zamówień publicznych w firmie
 • Konsultacja e-mail
 • Dostęp do bazy ogłoszeń
 • Możliwość wspólnej realizacji wybranych zamówień publicznych
Przedsprzedaż

PAKIET MAX

Dostęp na 2 lata
6150 zł Cena w przedsprzedaży!
 • PAKIET PRO
 • Dedykowane nagrania
 • Indywidualna konsultacja online
 • Dodatkowe szkolenie online na żywo
 • Dedykowane nagrania video w odpowiedzi na aktualne wyzwania
 • Ogłoszenia dedykowanie
Przedsprzedaż

lub

Przedsprzedaż zakończona.

Dlaczego dostęp do kursu jest na 2 lata?

Jeśli nie przerobisz tego kursu w ciągu 2 lat, to prawdopodobnie już nigdy go nie przerobisz. Przecież wiesz o tym.

Poza tym, za 2 lata ten kurs będzie nieaktualny, a Ty nie będziesz już początkującym Wykonawcą. 2 lata to dużo czasu, aby zarobić konkretne pieniądze i wejść na kolejny poziom!

Ten kurs nie jest dla każdego. Jeśli myślisz, że wykupisz kurs i samo coś się zadzieje, to nie kupuj go. Szkoda pieniędzy.

Jeśli natomiast chcesz działać i zarabiać więcej, to czas wybrać swój pakiet.

PS. Jeśli chcesz działać, a jednocześnie bliskie Ci jest kupowanie podobnych kursów (przekładających się na realny zysk), ale nie przerabianie ich, to wybierz pakiet MAX. To najbardziej indywidualny pakiet, dzięki któremu będę Cię cały czas stymulowała do działania.

Dla kogo jest ten kurs

Dla mikroprzedsiębiorców poszukujących dodatkowych zleceń

Pracujesz w branży usług? Jesteś trenerem, coachem, dietetykiem, terapeutą, doradcą zawodowym, prawnikiem? A może po prostu próbujesz sił w świecie online, ale bezskutecznie i poszukujesz dodatkowych opcji zarobku na czas podbijania rynku komercyjnego?
Jesteś odpowiednią osobą na ten kurs w pakiecie BASIC lub PRO.

Dla mikroprzedsiębiorców chcących dywersyfikować przychody

Jesteś mikroprzedsiębiorcą, ale chcesz zarabiać z wielu źródeł i nie boisz się zinwestować, bo wiesz, że dzięki temu zarobisz więcej? 
Wybierz pakiet MAX.

Wiem co teraz myślisz, dlatego mam dla Ciebie nietypową gwarancję.

Pewnie kusi Cię pakiet MAX. Nic w tym dziwnego, bo to wersja kursu szyta na miarę. Ale boisz się, że nie zwróci Ci się jego koszt.

Dlatego chciałabym Ci dać gwarancję satysfakcji. Zdecyduj się na ten pakiet, a jeśli do 12 miesięcy od momentu zakupu, postępując zgodnie z moimi wskazówkami nie zwiększysz przychodów o co najmniej 10 razy wartość pakietu, to zwrócę Ci Twoje pieniądze co do grosza.

W przypadku pozostałych pakietów również otrzymujesz gwarancję satysfakcji. Jeśli w ciągu 3 miesięcy od zakończenia kursu, postępując zgodnie z moimi wskazówkami, nie zwróci Ci się jego koszt, to otrzymasz ode mnie zwrot pieniędzy.

Działania, które podejmiesz po tym kursie przyniesą Ci realne efekty finansowe, dlatego nie boję się składać takich deklaracji.

Jak już wiesz, kiedy ja zaczynałam swój biznes nie miałam nic poza wiedzą o zamówieniach publicznych. Po dwóch latach miałam 1 mln zł przychodu, po trzech łącznie – 2 mln zł, po czterech łącznie prawie 4 mln.

Nie twierdzę, że powtórzysz mój wyniki. Duże zyski, duże ryzyko. Nie każdy jest gotowy je podjąć. Piszę Ci jednak o moich wynikach, aby pokazać możliwości tego rynku.

Co możesz teraz zrobić?

Masz dwie opcje:

możesz zainwestować w kurs

i budować dodatkowe źródło przychodu w swojej firmie, a z gwarancją satysfakcji, którą oferuję, nic nie tracisz

lub

możesz nie robić nic

czekać na lepsze czasy lub nadal kupować inne kursy i ich nie przerabiać i zastanawiać się, jak zdobyć pieniądze

Pytania i odpowiedzi

Przedsprzedaż oznacza, że kupujesz kurs teraz za cenę niższą niż cena regularna (w przyszłym roku cena kursu będzie co najmniej o połowę wyższa), ale dostęp do niego otrzymasz po zakończonej przedsprzedaży, czyli 10 grudnia 2021 r.

Tak. Jeśli nie wiesz, czym są zamówienia publiczne, to ten kurs jest tym bardziej dla Ciebie. Nic nie tracisz, a możesz wiele zyskać. 

Tak. Jeśli szukasz nowych źródeł dochodu i chcesz pozyskiwać duże pod względem wartości zamówienia publiczne (powyżej 0,5 mln zł) to wybierz pakiet MAX.

Zamówienia publiczne może pozyskiwać każdy podmiot gospodarczy, który jest w stanie zrealizować zamówienie.

Tak. Na tym kursie uporządkujesz swoją wiedzę i inaczej spojrzysz na zamówienia publiczne. Inaczej znaczy SZERZEJ!

Tak. Na kursie dowiesz się, co robić w przypadku, gdy znajdziesz interesujące cię zamówienie, ale nie posiadasz wymaganego przez klienta doświadczenia.