KURS ONLINE "Jak pozyskać klienta publicznego"

Naucz się pozyskiwać klientów publicznych, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i stabilność finansową.

Nie trać kontroli nad własnym biznesem pozwalając na to, aby to Twoja konkurencja ustalała warunki rynkowej gry.

Wejdź na rynek zamówień publicznych i zdobądź alternatywne źródło przychodu, aby rozwijać swój biznes na własnych zasadach i we własnym tempie.

Zdobycie klienta na rynku jest trudniejsze i droższe niż kiedykolwiek. Jednak tylko wtedy, gdy nie wiesz, jak działać. Na naukę przecież również potrzebny jest czas, a „licho nie śpi”.

Konkurencja jest coraz większa i nie wiadomo czy skupić się na przecieraniu nowych szlaków czy na jej kopiowaniu. Wszak, duża konkurencja może oznaczać niedosyt danego produktu na rynku, jak i jego wyczerpanie w najbliższym czasie.

Niestety, ale taka pogoń za trendami i rozchwianie pomiędzy tym, co chcesz, a co powinieneś robić, powoduje, że nie dostrzegasz szans, które płyną z otoczenia. Nie wykorzystujesz więc wszystkich możliwości potencjalnego zysku dla swojego biznesu!

Jeżeli nie chcesz dłużej przepuszczać okazji dodatkowego zarobku, możesz pogłębić wiedzę z zakresu zamówień publicznych, co pomoże Ci poznać dodatkowe możliwości finansowe oraz rozwojowe dla Twojego biznesu!

Biorąc udział kursie “Jak pozyskać klienta publicznego”, nauczysz się, jak pozyskiwać klientów publicznych, powiększając tym samym portfolio swoich klientów i zapewniając sobie bezpieczeństwo w postaci dodatkowego źródła przychodu.

Poznaj schemat pozyskiwania klienta na rynku zamówień publicznych:

1. Określenie profilu działalności

A dokładniej – DOokreślenie profilu działalności. Zaczniemy od określenia, co jest Twoim głównym profilem oraz jakie profile okołobranżowe mogą wspierać Twoje działania na rynku publicznym.

2. Zidentyfikowanie posiadanych zasobów

Zidentyfikujemy posiadane przez Ciebie zasoby (dotyczy zarówno przedsiębiorców, freelancerów, jak i osób fizycznych nieprowadzących działalności), aby w jednym miejscu zebrać wszystko, co może nam się przydać w procesie ofertowania (ofertowanie = przygotowywanie i składania ofert).

3. Wyszukanie ogłoszenia oraz jego analiza

Następnie wyszukamy ogłoszenia publiczne zgodne z informacjami zebranymi w poprzednim kroku oraz przeanalizujemy przykładowe ogłoszenie, abyś wiedział, gdzie szukać ogłoszeń oraz jak czytać dokumentację postępowania. 

4. Przygotowanie i złożenie oferty w postępowaniu publicznym

Kolejnym krokiem będzie przygotowanie przez Ciebie oferty postępując zgodnie z instrukcją przedstawioną w kroku drugim.

Łatwy proces nauki i wdrażania nowej wiedzy

6 MODUŁÓW

6 konkretnych, napakowanych solidną wiedzą modułów

Kurs składa się z 6 tematycznych nagrań webinarów. Podczas każdego z nich poznasz w skupieniu ważne aspekty i zrozumiesz, jak to zastosować.

KONKRETNE KROKI DO WYKONANIA

Zadania po webinarach

Po każdym module otrzymasz listę kroków, które musisz wykonać przed kolejnym modułem, aby już w trakcie kursu pracować nad pozyskaniem nowych zleceń.

BONUS: Q&A

Dostęp do sekcji Q&A

Wraz z dostępem do kursu otrzymujesz dostęp do sekcji pytań i odpowiedzi. Wystarczy, że w razie wątpliwości zadasz pytanie, a ja odpowiem na każde z nich.

UWAGA!

Kurs startuje 01.10.2020 !

ZOSTAŁO:

Czy pozyskiwanie klientów MOŻE BYĆ ŁATWIEJSZE?!

Brak klientów i zleceń, to brak przychodów, a brak przychodów powoduje, że z obawy o utratę kolejnego zlecenia, panuje niepisana zasada „klient nasz pan”.

Przedsiębiorcy muszą się na nią zgadzać, kiedy wiedzą, że na horyzoncie nie ma żadnych szans na nowych klientów, a odpowiedzialność za utrzymanie rodziny lub dołożenie się do kolejnej raty kredytu spoczywa właśnie na nich. Zagryzają więc język i dalej grzecznie wykonują wszystkie polecenia klienta.

Składanie ofert w postępowaniach publicznych może uratować wiarę w Twoje możliwości, oszczędzić mnóstwo Twojego czasu i umożliwić Ci stworzenie poduszki finansowej, na wypadek, gdybyś trafił na klienta, z którym będziesz wolał zakończyć współpracę, niż męczyć się przez kolejne miesiące za wynagrodzenie nieadekwatne do ilości poświęconych mu godzin. Abyś miał pewność zlecenia zgodnie z podpisaną umową, bez ciągłej walki o zadowolenie klienta, a płatność zawsze w wyznaczonym terminie.

Oto, co zyskasz biorąc udział w zamówieniach publicznych:

Powiększysz bazę potencjalnych klientów, dostawców, partnerów biznesowych, dzięki czemu zyskasz przewagę konkurencyjną również na rynku komercyjnym.

Wygenerujesz dodatkowe zapytania ofertowe, co potencjalnie przełoży się na zwiększenie Twoich przychodów.

Zdobędziesz dodatkowe źródło dochodu i powiększysz sprzedaż, dzięki czemu zachowasz płynność finansową.

Będziesz miał wybór współpracy z klientami, z którymi faktycznie chcesz współpracować.

Zapewnisz sobie bezpieczeństwo

*pamiętaj, że nawet jeśli masz stałych i “stabilnych” komercyjnych klientów, to oni też mogą popaść w tarapaty w tych niepewnych, dynamicznych czasach (np. sytuacja z COVID-19) i zakończyć współpracę z dnia na dzień albo, co gorsze, przestać płacić Ci za zlecenia, które nadal wykonujesz.

Danuta Piasecka

To ja przygotuję i poprowadzę dla Ciebie kurs.

Nazywam się Danka Piasecka. Jestem przedsiębiorcą, doradcą i trenerem biznesu, ekspertem ds. zamówień publicznych, którymi zajmuję się już od blisko 10 lat. Uczyłam się ich w praktyce oraz na szkoleniach, kursach i studiach, z książek oraz korzystając z wiedzy i doświadczenia mądrzejszych ode mnie.

Prowadzę firmę, którą zbudowałam i rozwinęłam na bazie zamówień publicznych, by obecnie eksplorować rynek komercyjny ucząc innych, jak wejść na rynek publiczny. Moja praca to nie tylko składanie ofert. Pracowałam po każdej ze stron (przedsiębiorców oraz klientów publicznych). Jestem również trenerem z zakresu pozyskiwania klienta publicznego, a także z przygotowania i prowadzenia postępowań publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Łącząc w swojej pracy znajomość procesu prowadzenia postępowań publicznych, pozyskiwania zamówień, przebiegu rozprawy przed Krajową Izbą Odwoławczą, zdobyłam doświadczenie, które będzie miało dużo lepsze przełożenie na Twój biznes niż sama nauka pozyskiwania zleceń publicznych.

Co da Ci udział w tym kursie?

Wybrane marki z którymi współpracowałam:

„[…] p. Danuta prowadziła szkolenia pn. Nowelizacja Ustawy Prawo Zamówień Publicznych […]. Szkolenie zostało wysoko ocenione przez uczestników, zarówno jeśli chodzi o sposób prowadzenia, zawartość merytoryczną, jak i wiedzę prowadzącego popartą doświadczeniem praktycznym.”

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie

„[…] w trakcie realizacji zamówienia Pani Danuta Piasecka wykazała się profesjonalizmem, co znalazło odzwierciedlenie w wysokich ocenach uczestników. Fachowa wiedza, bogate doświadczenie oraz umiejętności prowadzenia szkoleń zapewniły wysoki poziom zajęć.”

Training House

Czego nauczysz się z 6 modułów kursu?

MODUŁ 1

Od teorii po wyszukanie pierwszego ogłoszenia.

W tym module zapoznasz się z podstawowymi pojęciami związanymi z zamówieniami publicznymi. Nie będzie to jednak sucha teoria! Będzie mięsiście! Dowiesz się, kto może zostać wykonawcą usług i dostawcą (nie trzeba prowadzić działalności gospodarczej) oraz jak działać, aby były tego efekty! Poznasz miejsca, gdzie szukać zleceń i znajdziesz swoje pierwsze ogłoszenie! 

MODUŁ 2

Analiza wybranych ogłoszeń.

Moduł 1 zakończy się zadaniem: znajdź ogłoszenie, przeczytaj i zrób notatki, dlatego w module 2 skupimy się na analizie wybranego ogłoszenia lub ogłoszeń. Dowiesz się, jak czytać dokumentację postępowania oraz podpowiem, na co zwrócić uwagę w zapisach, tak aby nie marnować czasu na postępowania, które nie są tego warte!

MODUŁ 3

Wewnętrzna i zewnętrzna baza zasobów.

W module 3 zbudujesz własną bazę zasobów, która jest niezbędnym elementem każdego podmiotu, który “oferuje” dla Klientów publicznych. Baza poszerzy Twoje możliwości pozyskiwania nowych klientów i przyspieszy pracę nad przygotowaniem oferty w postępowaniu.

MODUŁ 4

Wycena zamówienia.

Najczęstszym błędem popełnianym w zamówieniach publicznych jest niedoszacowanie zlecenia. Z tego modułu dowiesz się, jak tego uniknąć.

MODUŁ 5

Obowiązki i uprawnienia Twoje i Klientów Publicznych.

W tym module poznasz obowiązki i uprawnienia, które obowiązują każdą ze stron postępowania. Dowiesz się, jakie są Twoje prawa oraz czego Ci nie wolno, a także kiedy klient narusza obowiązujące go przepisy prawa, w związku z czym, możesz żądać od niego “poprawy”.

MODUŁ 6

Złożenie oferty i wybór wykonawcy.

W module 6 dowiesz się, co robić w przypadku wątpliwości, co do zakresu zamówienia do wykonania. Dowiesz się również, jak skompletować całą ofertę (kro po kroku), złożyć i wysłać. Poznasz przykłady najczęściej popełnianych błędów przy składaniu ofert powodujących nieważność złożonej oferty oraz wykluczenie podmiotu z  ubiegania się o zlecenie. Dowiesz się także, co robić, gdy klient wybierze najkorzystniejszą ofertę i jakie masz możliwości, w przypadku, gdy zamówienie pozyskał inny podmiot.

Ale to nie wszystko.
Jeśli dołączysz do kursu do 30.09.2020 r. mam dla Ciebie aż 4 BONUSY!

BONUS 1

Nagrania z sesji Q&A

1 raz w miesiącu nagranie video odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania podczas kursu.

Wartość: 600 zł

BONUS 2

Szablony gotowe do użycia

Szablony, checklisty i wzory gotowych dokumentów, które przyspieszą proces przygotowania oferty.

Wartość: 500 zł

BONUS 3

Szczegółowa analiza przykładowych zapytań ofertowych

3 przykładowe zapytania ofertowe wraz z ich szczegółową analizą.

Wartość: 600 zł

BONUS 4

Dodatkowy webinar dla branży edukacyjnej

Nagranie webinaru z zakresu zamówień publicznych w branży edukacyjnej.

Wartość: 97 zł

Oto co otrzymujesz w ramach kursu “Jak pozyskać klienta publicznego”

oraz 4 bonusy:

Wartość kursu online: 582 zł

Łączna wartość bonusów: 1 797 zł

RAZEM: 2 379 zł

TWOJA INWESTYCJA TERAZ: 

2 379 zł 397 zł

Oszczędzasz 1 982 zł

Po kliknięciu w przycisk, przejdziesz do strony z formularzem płatności.

Uwaga: Cena 397 zł obowiązuje do 30.09.2020 r. do 23:59. 

Cena wzrasta za:

Najczęściej zadawane pytania o udziale w kursie:

Kliknij w pytanie, aby rozwinąć odpowiedź.

Tak. Jeśli nie wiesz, czym są zamówienia publiczne, to ten kurs jest tym bardziej dla Ciebie. Nic nie tracisz, a możesz wiele zyskać. Jeśli okaże się, że faktycznie nie ma dla Ciebie na tym rynku miejsca i przez cały kurs nie znajdziesz ani jednego zlecenia, którym warto byłoby się zainteresować, to możesz liczyć na zwrot pieniędzy za ten kurs. Wierzę w swój produkt i nie boję się dać Ci takiej gwarancji.

Tak. Na tym kursie uporządkujesz swoją wiedzę i inaczej spojrzysz na zamówienia publiczne. Inaczej znaczy SZERZEJ!

Tak. Zamówienia publicznie nie są zarezerwowane wyłącznie dla podmiotów gospodarczych. Jako osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej również możesz ubiegać się o pozyskanie zleceń na rynku publicznym.

Tak. Na kursie dowiesz się, co robić w przypadku, gdy znajdziesz interesujące cię zamówienie, ale nie posiadasz wymaganego przez klienta doświadczenia.

Tak, możesz przedłużyć czas dostępu do materiałów na kolejny rok. Cena przedłużenia wynosi 200 zł.

Tak. W każdej chwili możesz dokupić indywidualne konsultacje. Szczegóły znajdziesz w zakładce WSPÓŁPRACA.

Otrzymasz zwrot pieniędzy za kurs. Pod warunkiem oczywiście, że przejdziesz cały kurs i wykonasz wszystkie ćwiczenia.

Tak. Kurs będzie aktualizowany na bieżąco. Pierwszą aktualizację przewiduję na początku 2021 roku, z uwagi na wejście w życie nowej ustawy o zamówieniach publicznych. Ustawa dotyczy podmiotów publicznych i zmian w kursie z jej tytułu będzie niewiele.

Wszyscy, którzy poszukują nowych klientów i zleceń.

W przypadku PAKIETU VIP przysługują Ci konsultacje i indywidualny. W przypadku PAKIETU BASIC oczywiście zawsze możesz zadać pytanie do kursu w sekcji PYTAŃ I ODPOWIEDZI, jednak czas uzyskania odpowiedzi uzależniony jest dostępności naszego zespołu.

W kursie. Na stronach Urzędu Zamówień Publicznych oraz Ministerstwa Rozwoju.

Dołącz do kursu i zacznij zarabiać więcej w obecnym biznesie dzięki zamówieniom publicznym!

Uwaga: Cena 397 zł obowiązuje do 30.09.2020 r. do 23:59. 

Kurs startuje 01.10.2020 !