Chcesz szybciej i skuteczniej pozyskiwać nowych klientów, aby budować stabilny biznes oparty na bezpieczeństwie i generować większe przychody?

Poznaj zasady gry na rynku zamówień publicznych, zdobywaj nowych klientów i buduj stabilny biznes.

Zdobycie klienta na rynku jest trudniejsze i droższe niż kiedykolwiek. Jednak tylko wtedy, gdy nie wiesz, jak działać. Na naukę przecież również potrzebny jest czas. 

Konkurencja jest coraz większa i nie wiadomo czy skupić się na przecieraniu nowych szlaków czy na jej kopiowaniu. Co więcej, taka pogoń za trendami i rozchwianie pomiędzy tym, co chcesz, a co powinieneś robić, powoduje, że nie dostrzegasz szans, które płyną z otoczenia.

Nie wykorzystujesz więc wszystkich możliwości potencjalnego zysku dla swojego biznesu! 

Jeżeli nie chcesz dłużej przepuszczać okazji dodatkowego zarobku, możesz pogłębić wiedzę z zakresu zamówień publicznych, co pomoże Ci poznać dodatkowe możliwości finansowe oraz rozwojowe dla Twojego biznesu!

Weź udział w moim kursie “Proste zamówienia publiczne”, który kieruję do początkujących wykonawców – mikroprzedsiębiorców poszukujących nowych zleceń w swojej branży.

Obiecuję, że nauczę cię, jak pozyskiwać klientów szybciej.

Kurs startuje za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Poznaj schemat, którym będziemy pracować podczas kursu:

KROK 01: Określisz, co jest Twoim głównym profilem działalności oraz jakie profile okołobranżowe mogą wspierać Twoje działania na rynku publicznym.

KROK 02: Zidentyfikujesz posiadane zasoby (wewnętrzne i zewnętrze), aby w jednym miejscu zebrać wszystko, co może Ci się przydać w procesie ofertowania (ubiegania się o zamówienie publiczne).

KROK 03: Dowiesz się, gdzie szukać ogłoszeń o zamówienie publiczne, wyszukasz swoje pierwsze ogłoszenia oraz wspólnie przeanalizujemy przykładowe ogłoszenie, abyś wiedział, jak czytać dokumentację postępowania.

KROK 04: Dzięki prostym i zrozumiałym instrukcjom, które dla Ciebie przygotowaliśmy, przygotujesz i złożysz swoją pierwszą ofertę w postępowaniu publicznym!

Łatwy proces nauki i wdrażania nowej wiedzy

6 konkretnych, napakowanych solidną wiedzą modułów

Kurs składa się z 6 tematycznych nagrań webinarów. Podczas każdego z nich poznasz w skupieniu ważne aspekty i zrozumiesz, jak zdobytą wiedzę przekuć na działanie.

Zadania po każdym module

Po każdym module otrzymasz listę kroków, które musisz wykonać przed kolejnym modułem, aby już w trakcie kursu pracować nad pozyskaniem nowych zleceń.

Dostęp do sekcji Q&A

Wraz z dostępem do kursu otrzymujesz dostęp do sekcji pytań i odpowiedzi. Wystarczy, że w razie wątpliwości zadasz pytanie, a ja odpowiem na każde z nich.

Oto, co zyskasz biorąc udział w zamówieniach publicznych:

Kto przygotował materiały?

Cześć, jestem Danka Piasecka – MBA, CEO Trappa Sp. z o.o. Przedsiębiorca z ponad 6-letnim stażem, trener i doradca biznesowy specjalizujący się w opracowaniu strategii działania z 10-letnim doświadczeniem w pozyskiwaniu klienta publicznego (wartość wszystkich pozyskanych przeze mnie zamówień na usługi wynosi ponad 50 mln złotych), moderator Design Thinking. Mam na swoim koncie ponad 5500 godzin indywidualnego doradztwa i tyle samo godzin spędzonych na salach szkoleniowych w roli trenera.

Uczę mikroprzedsiębiorców planowania strategicznego, co zwiększa wyniki sprzedażowe, a tym samym zwiększa przychody firmy. Edukuję w zakresie niezbędnym do rozwoju – zarówno przedsiębiorstwa, jak i przedsiębiorców, wierząc, że prowadzenie biznesu z uwzględnieniem pozostałych obszarów życia zwiększa efektywność działań minimum dwukrotnie. Doradzam i wspieram swoich klientów w procesie pozyskania klienta publicznego oraz w innych procesach dotyczących zwiększenia skuteczności prowadzonych działań biznesowych.

Wybrane marki z którymi współpracowałam:

Co da Ci udział w tym kursie?

Czego nauczysz się z 6 modułów kursu?

MODUŁ 1

Od teorii po wyszukanie pierwszego ogłoszenia.

W tym module zapoznasz się z podstawowymi pojęciami związanymi z zamówieniami publicznymi. Nie będzie to jednak sucha teoria! Będzie mięsiście! Dowiesz się, kto może zostać wykonawcą usług i dostawcą (nie trzeba prowadzić działalności gospodarczej) oraz jak działać, aby były tego efekty! Poznasz miejsca, gdzie szukać zleceń i znajdziesz swoje pierwsze ogłoszenie! 

MODUŁ 2

Analiza wybranych ogłoszeń.

Moduł 1 zakończy się zadaniem: znajdź ogłoszenie, przeczytaj i zrób notatki, dlatego w module 2 skupimy się na analizie wybranego ogłoszenia lub ogłoszeń. Dowiesz się, jak czytać dokumentację postępowania oraz podpowiem, na co zwrócić uwagę w zapisach, tak aby nie marnować czasu na postępowania, które nie są tego warte!

MODUŁ 3

Wewnętrzna i zewnętrzna baza zasobów.

W module 3 zbudujesz własną bazę zasobów, która jest niezbędnym elementem każdego podmiotu, który “oferuje” dla Klientów publicznych. Baza poszerzy Twoje możliwości pozyskiwania nowych klientów i przyspieszy pracę nad przygotowaniem oferty w postępowaniu.

MODUŁ 4

Wycena zamówienia.

Najczęstszym błędem popełnianym w zamówieniach publicznych jest niedoszacowanie zlecenia. Z tego modułu dowiesz się, jak tego uniknąć.

MODUŁ 5

Obowiązki i uprawnienia Twoje i Klientów Publicznych.

W tym module poznasz obowiązki i uprawnienia, które obowiązują każdą ze stron postępowania. Dowiesz się, jakie są Twoje prawa oraz czego Ci nie wolno, a także kiedy klient narusza obowiązujące go przepisy prawa, w związku z czym, możesz żądać od niego “poprawy”.

MODUŁ 6

Złożenie oferty i wybór wykonawcy.

W module 6 dowiesz się, co robić w przypadku wątpliwości, co do zakresu zamówienia do wykonania. Dowiesz się również, jak skompletować całą ofertę (kro po kroku), złożyć i wysłać. Poznasz przykłady najczęściej popełnianych błędów przy składaniu ofert powodujących nieważność złożonej oferty oraz wykluczenie podmiotu z  ubiegania się o zlecenie. Dowiesz się także, co robić, gdy klient wybierze najkorzystniejszą ofertę i jakie masz możliwości, w przypadku, gdy zamówienie pozyskał inny podmiot.

Ale to nie wszystko.
Łap 2 dodatkowe BONUSY!

BONUS 1

Szablony gotowe do użycia

Szablony, checklisty i wzory gotowych dokumentów, które przyspieszą proces przygotowania oferty.

Wartość: 500 zł

BONUS 2

Szczegółowa analiza przykładowych zapytań ofertowych

3 przykładowe zapytania ofertowe wraz z ich szczegółową analizą.

Wartość: 600 zł

Oto co otrzymujesz w ramach kursu:

oraz 2 bonusy:

Wartość kursu online: 984 zł

Łączna wartość bonusów: 1 100 zł

RAZEM: 2 084 zł

984 zł zamiast 2 084 zł

Po kliknięciu w przycisk, przejdziesz do strony z formularzem płatności.

Najczęściej zadawane pytania o udziale w kursie:

Kliknij w pytanie, aby rozwinąć odpowiedź.

Tak. Jeśli nie wiesz, czym są zamówienia publiczne, to ten kurs jest tym bardziej dla Ciebie. Nic nie tracisz, a możesz wiele zyskać. Jeśli okaże się, że faktycznie nie ma dla Ciebie na tym rynku miejsca i przez cały kurs nie znajdziesz ani jednego zlecenia, którym warto byłoby się zainteresować, to możesz liczyć na zwrot pieniędzy za ten kurs. Wierzę w swój produkt i nie boję się dać Ci takiej gwarancji.

Tak. Na tym kursie uporządkujesz swoją wiedzę i inaczej spojrzysz na zamówienia publiczne. Inaczej znaczy SZERZEJ!

Tak. Zamówienia publicznie nie są zarezerwowane wyłącznie dla podmiotów gospodarczych. Jako osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej również możesz ubiegać się o pozyskanie zleceń na rynku publicznym.

Tak. Na kursie dowiesz się, co robić w przypadku, gdy znajdziesz interesujące cię zamówienie, ale nie posiadasz wymaganego przez klienta doświadczenia.

Tak, możesz przedłużyć czas dostępu do materiałów na kolejny rok. Cena przedłużenia wynosi 200 zł.

Otrzymasz zwrot pieniędzy za kurs. Pod warunkiem oczywiście, że przejdziesz cały kurs i wykonasz wszystkie ćwiczenia.

Tak. Kurs będzie aktualizowany na bieżąco. Pierwszą aktualizację przewiduję na początku 2021 roku, z uwagi na wejście w życie nowej ustawy o zamówieniach publicznych. Ustawa dotyczy podmiotów publicznych i zmian w kursie z jej tytułu będzie niewiele.

Wszyscy, którzy poszukują nowych klientów i zleceń.

W przypadku PAKIETU VIP przysługują Ci konsultacje i indywidualny. W przypadku PAKIETU BASIC oczywiście zawsze możesz zadać pytanie do kursu w sekcji PYTAŃ I ODPOWIEDZI, jednak czas uzyskania odpowiedzi uzależniony jest dostępności naszego zespołu.

W kursie. Na stronach Urzędu Zamówień Publicznych oraz Ministerstwa Rozwoju.

Dołącz do kursu i zacznij zarabiać więcej w obecnym biznesie dzięki zamówieniom publicznym!
Startujemy 16.02.2021 r.