Strona Główna

Poznaj zasady gry na rynku zamówień publicznych, zdobywaj nowych klientów i buduj stabilny biznes!

Nie lubisz sprzedawać, ale chcesz łatwiej, szybciej i skuteczniej pozyskiwać nowych klientów, aby budować stabilny biznes oparty na bezpieczeństwie i generować większe przychody?

Dlaczego wielu przedsiębiorców ma problem z pozyskiwaniem nowych zleceń i klientów?

⋅Brakuje im wiedzy. Kiedy nie wiadomo, jakie opcje rozwoju są dostępne na rynku, to zaczynasz kopiować działania konkurencji, co powoduje, że zbierasz jedynie pozostawione przez nich okruszki, a w konsekwencji nie zarabiasz tyle, ile byś chciał.

⋅Brakuje im czasu. Kiedy nie wiadomo, gdzie szukać i jak coś zrobić, to wpierw musisz się wdrożysz w temat, co zawsze zajmuje więcej czasu niż zostało założone.

⋅Brakuje im dodatkowych rąk do pracy. Kiedy nie ma nowych zleceń, to nie ma przychodów, a wtedy wszystko musisz robić sam, co powoduje, że będąc przemęczony i zestresowany, nie dostrzegasz szans i zagrożeń płynących z otoczenia.

Jeśli wiesz o czym mówię, to koniecznie dołącz do nas na platformie „Prosto o zamówieniach publicznych” i rozwiąż te problemy raz na zawsze!

Brak klientów, to brak zleceń, a brak zleceń, to koniec Twojego biznesu

Spada Twoja płynność finansowa

Kiedy nie pozyskujesz nowych zleceń, Twoje zasoby finansowe kurczą się. Coraz częściej sięgasz do kredytu w rachunku bieżącym, a to pierwszy krok do bankructwa. Przy jednoosobowej działalności gospodarczej narażasz nie tylko siebie, ale również swoją rodzinę.

Uzależnienie od klienta

W przypadku małej ilości zleceń, stajesz się zależny od obecnych klientów. Nie chcąc ich stracić zgadzasz się na dodatkowe zlecenia w ramach podstawowej umowy, co wpływa na zmniejszenie Twojej stawki jednostkowej. Twoja wartość spada!

Niepewna przyszłość

Na jak długi okres jesteś zabezpieczony w przypadku, gdy klient, dla którego poświęciłeś ostatni miesiąc życia (kosztem rodziny, siebie, czasu wolnego, przyjaciół i znajomych), nie ureguluje faktury w terminie lub, co gorsza, ogłosi upadłość?

Zdobywaj szybciej nowe zlecenia wchodząc na rynek klienta wydatkującego środki publiczne!

Zarabiaj szybciej

Kiedy na rynku czujesz tłok, a proces pozyskania klienta jest dla Ciebie zbyt czasochłonny i nie możesz sobie pozwolić na tygodnie, a nawet miesiące przestoju, potrzebujesz podziałać w miejscu, gdzie wszystko dzieje się SZYBCIEJ!

Podnieś swoją wartość

Zamiast godzić się na wszystkie zachcianki klientów, postaw na zlecenia, gdzie jasno został określony zakres Twoich obowiązków, a foch klienta Ci nie grozi!

Postaw na bezpieczeństwo finansowe

Nie potrzebujesz zabezpieczenia finansowego na 2 lata do przodu, aby mieć pewność, że Twój biznes przetrwa. Wystarczy, że będziesz miał wszystko pod kontrolą i będziesz wiedział (co najmniej wiedział!), kiedy spłynie kolejna transza płatności za zrealizowane zamówienie. To komfort, który daje współpraca z podmiotami realizującymi zlecenia publiczne!

Na Platformie „Prosto o zamówieniach publicznych” znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby działać na rynku zamówień publicznych!

Aktualności

Jeśli dopiero zaczynasz, dowiesz się, czym są zamówienia publiczne, kiedy warto się nimi zainteresować, kto może ubiegać się o pozyskanie takiego zamówienia i co trzeba zrobić, aby zostać wykonawcą.

Jeśli jesteś już czynnym wykonawcą, to znajdziesz tu m.in. ogłoszenia o zamówienia, interpretacje prawne, nowelizacje ustawy i wytycznych, a także narzędzia wspomagające proces pozyskiwania zamówień publicznych.

Instrukcje i przykłady

Czyli konkretne wskazówki, pozwalające Ci wdrożyć zdobytą wiedzę w życie, aby przynosiły Ci konkretne wyniki, w postaci pozyskania nowych zleceń i klientów. Prosto i szybko.

Zobaczysz również przykłady zastosowania tych instrukcji, aby lepiej zrozumieć cały proces.

Ogłoszenia

Czyli ogłoszenia zamówień z branży (a jeśli jeszcze nie mamy na liście Twojej branży, to niebawem się to zmieni), dzięki czemu oszczędzisz czas na przeszukiwanie internetu w poszukiwaniu aktualnych postepowań, co znacznie ułatwi Ci stawianie pierwszych kroków na rynku zamówień publicznych.

Co chcesz teraz zrobić?

Chcę dostęp do kursu

Przechodzę do sklepu

Pobieram darmowy materiał