Zamówienia publiczne

Poszukujesz sposobów na pozyskanie nowych klientów?

Cenisz sobie czas i poczucie bezpieczeństwa?

Zależy Ci na terminowych rozliczeniach i współpracy z podmiotami, co do których nie ma obaw utraty płynności finansowej?

Chcesz zwiększyć swoją wiarygodność na rynku?

Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu!

Cześć, nazywam się Danka Piasecka.  

Pięć lat temu odeszłam z etatu i uczciwie przyznaję, że nie była to do końca przemyślana decyzja.

Miałam jednak już dosyć. Pracowałam po 16 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu i zarabiałam 3 500 zł na miesiąc, czyli jakieś 7,30 zł na godzinę. 

Złożyłam wypowiedzenie i odetchnęłam z ulgą, a jednocześnie byłam przerażona sytuacją, w której się znalazłam. Miałam 3 miesiące, aby wymyślić, co dalej. 

Padło na własny biznes. Tyle, że nie miałam oszczędności, klientów ani bladego pojęcia, jak prowadzić firmę.

Miałam jednak wiedzę i doświadczenie w pozyskiwaniu klienta publicznego. Skorzystałam więc z tego. 

Dzisiaj, dzięki zamówieniam publicznym, swój pierwszy zarobiony milion mam już dawno za sobą. Chcesz wiedzieć jak to zrobiłam?

Słuchaj podcastu “Prosto o Zamówieniach Publicznych” (odcinek 1. Jak pozyskać nowych klientów?) i dowiedz się więcej!

W 2018 roku, rynek zamówień publicznych w Polsce był wart 202,1 mld złotych.

Mało? Dużo? Nie wiem.

Pytanie, czy stać Cię na to, aby przejść obok tego obojętnie?

Kto może starać się o pozyskanie zamówienia publicznego?

Każdy, kto poszukuje pomysłu na pozyskanie nowego klienta. 

Od wielu lat współpracuję z mikroprzedsiębiorcami i freelancerami, i niestety, co rusz spotykam się z przekonaniem, że zamówienia publiczne:

Przetarg z kolei kojarzy się głównie z wielomilionowym zleceniem i “ustawką”.

A przecież zamówienia publiczne to również:

Postanowiłam więc obalić mity, że rynek zamówień publicznych przeznaczony jest wyłącznie dla “wielkich graczy” i wymaga pieniędzy na “start”. 

Dlatego stworzyłam Platformę "Prosto o Zamówieniach Publicznych"!

W jednym miejscu zgromadziłam całą wiedzę z zakresu zamówień publicznych.

Zastanawiasz się czy zamówienia są dla Ciebie? Już nie musisz. Słuchaj podcastu “Prosto o Zamówieniach Publicznych” (odcinek 2. Branże w zamówieniach publicznych).

Zastanawiasz się jak czytać dokumentację postępowania? Już nie musisz. Wpadaj na webinar dotyczący tego zagadnienia oraz odsłuchaj nagrania, w których rozkładam wybrane ogłoszenia na części pierwsze.

Zastanawiasz się, jak wycenić ofertę? Już nie musisz. Pobierz kalkulator ofertowy i wprowadź wszystkie dane do excela. Voilà, kalkulacja gotowa!

Zmieniła się Ustawa i czas zapoznać się z jej nowym brzmieniem? Już nie musisz. Najważniejsze  zmiany przerobimy wspólnie podczas webinarów i podcastu.

Dzięki Platformie zobaczysz i zrozumiesz jakie korzyści daje Ci realizacja zleceń na rynku zamówień publicznych w Polsce.

Wiedza, którą znajdziesz na Platformie  pozwoli Ci uwierzyć w to, że nie jest to obszar zarezerwowany wyłącznie dla “wielkich graczy”. Co więcej, pozwoli Ci zrozumieć ten cały “urzędowy bełkot”.

Przekonasz się, że zamówienia publiczne są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej firmy.

Zapraszam serdecznie!

Co dostajesz wraz z dostępem do Platformy?

NAGRANIA AUDIO I PODCAST

 • Nagrania audio to najwygodniejsza forma nauki! Słuchasz kiedy chcesz i przede wszystkim, gdzie chcesz! Nie ma znaczenia, czy pracujesz, sprzątasz czy prowadzisz samochód.

WEBINARY

 • Webinar to ok. 1 godzinne nagranie video na określony temat.
 • Możesz je oglądać i odsłuchiwać kiedy tylko masz na to ochotę! I to tyle razy, ile tylko zechcesz!
 • Do każdego webinaru dostajesz ekstra notatki wizualne, jako podsumowanie najważniejszych informacji zawartych w webinarze.

MATERIAŁY I NARZĘDZIA

 • Dostęp do materiałów i narzędzi niezbędnych do prawidłowego złożenia oferty w postępowaniu publicznym. 
 • Na Platformie znajdziesz aktualne wersje Ustawy, Wytycznych, Rozporządzeń oraz innych Aktów Wykonawczych wraz z uzasadnieniem, jak czytać wskazane dokumenty.
 • Pamiętaj, że nawet jeśli coś udostępniam na moim fanpage’u, na blogu lub gdziekolwiek indziej, na Platformie zawsze dostajesz więcej!

Już teraz na Platformie znajdziesz tzw. “pakiet startowy”, a w nim:

* To cykl nagrań w formie webinaru lub nagrania audio, podczas których omawiane są przykładowe ogłoszenia o zamówienia publiczne. Analiza ma na celu wskazanie istotnych elementów dokumentacji postępowania wraz z omówieniem ewentualnych nieprawidłowości.

Już niebawem na Platformie:

WYBIERZ DOSTĘP DLA SIEBIE

Uwaga! Co miesiąc cena pakietów będzie wzrastać!

Ponieważ każdego miesiąca na Platformie pojawiać się będą nowe materiały, cena pakietów pierwszego dnia każdego miesiąca będzie wzrastać.  Jeśli teraz kupisz pakiet 3 lub 6 MIESIĘCY, gwarantujesz sobie dostęp do Platformy, z obecnymi i przyszłymi materiałami, w cenie pakietu wskazanej poniżej.

Zależy mi na Twojej satysfakcji, dlatego jeśli z jakiegoś powodu Platforma nie spełni Twoich oczekiwań, daję Ci możliwość zwrotu kosztu zakupionego pakietu w ciągu 30 dni od daty zakupu. Wystarczy, że poinformujesz mnie o swojej decyzji i wypełnisz ankietę zwrotu, którą Ci udostępnię.

 • Nie wiem czym są zamówienia publiczne. Czy zatem Platforma jest dla mnie?

Jeśli nie wiesz czym są zamówienia publiczne, to tym bardziej Platforma jest dla Ciebie. Dowiesz się bowiem, jakie korzyści niesie za sobą udział w zamówieniach publicznych oraz którymi zamówieniami powinieneś się w szczególności zainteresować.

 • Która opcja dostępu będzie dla mnie najlepsza: 1 miesiąc, 3 miesiące czy 6 miesięcy?

Najkorzystniejsza finansowo jest opcja dostępu do Platformy na okres 6 miesięcy. Miesięczny koszt abonamentu wynosi wówczas 59 zł brutto. Pamiętaj również, że cena pakietów będzie wzrastać z miesiąca na miesiąc, więc kupując pakiet 6 miesięcy gwarantujesz sobie niezmienność ceny przez cały ten okres.

 • Kiedy otrzymam dostęp do Platformy?

Dostęp do Platformy otrzymasz po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto. Z Platformy możesz korzystać tak długo, na ile pozwala Ci wykupiony dostęp. Po zalogowaniu się na Platformę masz dostęp do wszystkich obecnie udostępnionych nagrań audio, webinarów, odcinków podcastu, materiałów oraz narzędzi. Pamiętaj, że każdego miesiąca produktów na Platformie będzie przybywać.

 • Jak mogę zacząć korzystać z Platformy?

Wystarczy, że klikniesz w link otrzymany w mailu, którzy przekieruje Cię do odpowiedniej podstrony na której wpiszesz odpowiednie hasło i login.

 • Czy materiały udostępnione na Platformie są aktualizowane?

Oczywiście. Wszystkie materiały na stronie będą na bieżąco aktualizowane. Pamiętaj również, że każdego miesiąca produktów na Platformie będzie przybywać.

 • Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak.

PARTNERZY