Dowiedz się, jak zacząć działać na rynku publicznym
TU I TERAZ, z tym co masz!

Obejrzyj bezpłatny materiał i dowiedz się:

  • Co zyskasz biorąc udział w zamówieniach publicznych?
  • Czym są zamówienia publiczne?
  • Kto może ubiegać się o pozyskanie zamówienia publicznego?
  • Jak wygląda cały proces pozyskania zamówienia?
  • Gdzie szukać ogłoszeń o zamówienia?
  • Co potrzebujesz, aby w ogóle zacząć?

ZAPISZ SIĘ, aby odebrać natychmiastowy, bezpłatny dostęp:

.

Materiał o zamówieniach publicznych dedykuję:

persona

Przedsiębiorcom

Chcącym dowiedzieć się, jakie możliwości daje rynek publiczny, by zdobywać klientów szybciej!

persona

Freelancerom

Poszukującym nowych zleceń, by wciąż powiększać swoje portfolio klientów!

persona

Osobom fizycznym

Nieprowadzącym działalności gospodarczej i poszukującym pracy, których dotychczas złożone aplikacje i CV pozostawały bez odpowiedzi.

Wybrane marki z którymi współpracowałam:

„[…] p. Danuta prowadziła szkolenia pn. Nowelizacja Ustawy Prawo Zamówień Publicznych […]. Szkolenie zostało wysoko ocenione przez uczestników, zarówno jeśli chodzi o sposób prowadzenia, zawartość merytoryczną, jak i wiedzę prowadzącego popartą doświadczeniem praktycznym.”

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie

„[…] w trakcie realizacji zamówienia Pani Danuta Piasecka wykazała się profesjonalizmem, co znalazło odzwierciedlenie w wysokich ocenach uczestników. Fachowa wiedza, bogate doświadczenie oraz umiejętności prowadzenia szkoleń zapewniły wysoki poziom zajęć.”

Training House

Nazywam się Danka Piasecka. Jestem przedsiębiorcą, doradcą i trenerem biznesu, ekspertem ds. zamówień publicznych, którymi zajmuję się już od blisko 10 lat. Uczyłam się ich w praktyce oraz na szkoleniach, kursach i studiach, z książek oraz korzystając z wiedzy i doświadczenia mądrzejszych ode mnie.

Prowadzę firmę, którą zbudowałam i rozwinęłam na bazie zamówień publicznych, by obecnie eksplorować rynek komercyjny ucząc innych, jak wejść na rynek publiczny. Moja praca to nie tylko składanie ofert. Pracowałam po każdej ze stron (przedsiębiorców oraz klientów publicznych). Jestem również trenerem z zakresu pozyskiwania klienta publicznego, a także z przygotowania i prowadzenia postępowań publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Łącząc w swojej pracy znajomość procesu prowadzenia postępowań publicznych, pozyskiwania zamówień, przebiegu rozprawy przed Krajową Izbą Odwoławczą, zdobyłam doświadczenie, które będzie miało dużo lepsze przełożenie na Twój biznes niż sama nauka pozyskiwania zleceń publicznych.

ZAPISZ SIĘ i odbierz natychmiastowy dostęp do nagrania, aby sprawdzić jakie możliwości daje Ci rynek zamówień publicznych!